Direksiyon Dersi

bayandan bayana özel direksiyon dersi
Otomatik vites direksiyon dersi eğitim aracımız.
otomatik özel direksiyon dersi
Özel direksiyon dersi ile adım adım başarıya giden yol.
özel direksiyon dersleri
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=220" id="ctl00">

Direksiyon Dersi Ölümle Sonuçlandı

Gaziantep'te öğretmen kardeşinden otomobil kullanmayı öğrenen hemşire Zehra Akgöz (33), otomobilin kontrolünü kaybedip tarlaya uçtu. Kazada, Öğretmen Mustafa Akgöz olay yerinde hayatını kaybederken hemşire Zehra Akgöz ağır yaralandı.

Lütfen Bu türlü hazin sonuçlara uğramamak için profesyonel yardım alın.

Alınan bilgiye göre, Kars'ta hemşire olarak görev yaparken tayini memleketi Gaziantep'e çıkan Zehra Akgöz (33) yeni aldıkları otomobili kullanmayı öğrenmek amacıyla, yaklaşık 2 yıldan beri atama bekleyen öğretmen adayı kardeşi Mustafa Akgöz'den (31) yardım istedi. Mustafa ve Zehra Akgöz, 27 Z 1189 plakalı otomobil ile Oğuzeli-Gaziantep yolu üzerinde  çalışmak için tur atmaya başladı. Ancak sürücü Zehra Akgöz'ün araç hakimiyetini kaybetmesi ile otomobil savrulup yolun kenarındaki tarlaya uçtu. Araç, bir ağaca çarparak durabildi. Çünkü araç eğitim aracı değildi ve yanındaki de bir eğitmen değildi.

Kazada Mustafa Akgöz olay yerinde hayatını kaybederken, Zehra Akgöz ağır yaralandı.

Ambulansla Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Zehra Akgöz'ün durumunun ağır olduğu ve yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı öğrenildi.

Kaza yapan Akgöz kardeşlerin yakınları haber alır almaz geldikleri olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Mustafa Akgöz'ün cesedi otopsi yapılmak üzere Oğuzeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=220" id="ctl00">

Direksiyon Dersi Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kopya Edilemez.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli