Direksiyon Dersi

bayandan bayana özel direksiyon dersi
Otomatik vites direksiyon dersi eğitim aracımız.
otomatik özel direksiyon dersi
Özel direksiyon dersi ile adım adım başarıya giden yol.
özel direksiyon dersleri
Size söz veriyoruz moralinizi kim bozduysa kim size sen araba kullanamazsın dediyse biz size onlara rağmen araba kullanmayı yapabileceğinizi anlatıp öğreteceğiz. Farkı kesinlikle hissedeceksiniz. Kurumsal lider kadromuz size sorun değil çözümler üreterek en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Neticede eğitim deneyim tecrübe ve bilgiyi karşı tarafa en iyi en doğru şekilde sunmaktır. Başarıyı yakalayıp onu bir ömür sürdürmektir. Bunu sizinle birlikte başaracağız.

Özel direksiyon dersi neden alınır.

Amaç bir aracı tüm teknikleri ile tanımak. Aracın tüm kumanda düğmelerinin görevlerini öğrenmek ve yeri ve zamanı geldiğinde kullanabilmek. Aracı doğru tanıdıktan sonra kullanmaya başlamak. Refleklerimizi bir araca doğru kumanda edecek şekilde geliştirmek, yani bol bol pratik yapmak. Bu pratiğin içinde aracı harekete geçirme doğru zamanda doğru şekilde durdurabilme, sağa ve sola dönüş yaparken direksiyonu doğru el hareketleriyle çevirme araca yön verebilme, yokuşlarda durup tekrar harekete geçebilme gibi pratik çalışmalar yapılmakta.

Yolları Tanıma

Trafiğin az olduğu yol kesimlerinde şerit tanıma aracı şerit içinde tutabilme, doğrusal ilerleme, bakış tekniği geliştirme, görme algılama hissetme gibi uzuvların uyarılması ile birlikte vitesleri tanıyıp yönlerini öğrenme, yükseltme ve küçültme hareketlerini yapabilme becerilerinin kazandırılması çalışmaları ile sürücüyü trafikte araç kullanmaya alıştırmak.Bayan Direksiyon Hocası Deniz Erdoğan

Trafikte Direksiyon Dersi

Öğrencimiz ile trafiğe çıkma: Buradaki amaç trafikte diğer araç kullanıcıları ile trafik kurallarına uyarak hiç kimsenin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokmadan alıştırma yapmak. Tüm yol çeşitlerinde tek yönlü yollarda, iki yönlü yollarda, bölünmüş yollarda, virajlı yollarda, dar yollarda, ara sokaklarda, kavşak yaklaşımlarında, kavşaklarda, tünellerde, dağlık yol kesimlerinde, oto yollarda, güvenli sürüş tecrübesi kazanmak, kişinin yaşayarak, ölçme değerlendirme ve muhakeme yeteneğini geliştirmek.

Aracı Park Etmek

trafikte bayandan direksiyon dersiTrafikte araç kullanmayı tam öğrendikten sonra ulaştığımız her noktada aracımızı doğru konuşlandırmakta çok önemli. Aracımızı park ederken dikkat etmemiz gereken bir takım kurallar zinciri vardır. Aracımızı güvenli bir park yerine bırakmak ve başkalarının giriş ve çıkışını asla engellememek gerekir. Aynı zamanda trafik kuralları gereği araçların park edilmemesi gereken park yasağı olan yerlere de bırakılmaması gerekir. Aracımız arızalansa bile diğerlerini tehlikeye düşürmeyecek şekilde çözüm üreterek gerekirse çevredekilerden yardım alarak aracımızı mutlaka uygun ve güvenli bir noktaya almak gereklidir.

Sürücü bu eğitim bölümünde tüm park yöntemlerini teknik ve pratik olarak öğrenir. Aracını her ulaştığı noktada doğru şekilde konuşlandırır hale gelir. Artık onun için trafikte, otoparkta, geri yada ileri park yapmak hiç sorun değildir.

Güvenli Yol Sürüş Uzmanınız İsmail Yula

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=168" id="ctl00">
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=168" id="ctl00">

Direksiyon Dersi Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Alıntı ve Kopya Edilemez.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli