Direksiyon Dersi

direksiyon kursu
Günümüz koşullarına uygun son model araçlarla direksiyon kursu veriyoruz.
direksiyon dersi
Direksiyon dersleri ile amacımız farkındalık yaratmak. Trafikte kültürlü bilinçli sürücüler yetiştirmek. Hemen hemen 10 saat gibi kısa bir sürede araç kullanmayı öğreneceksiniz.
bayandan direksiyon dersi
Eğitim Merkezimizde Bayan Direksiyon Öğretmenlerimiz ile direksiyon dersleri, bayan öğretmen tercihi yapabilirsiniz.
bayandan direksiyon kursu
Otomatik Direksiyon Eğitimleri
Arzu eden öğrencilerimize otomatik ve manüel seçenek
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=168" id="ctl00">

Özel direksiyon dersi neden alınır.

Amaç bir aracı tüm teknikleri ile tanımak. Aracın tüm kumanda düğmelerinin görevlerini öğrenmek ve yeri ve zamanı geldiğinde kullanabilmek. Aracı doğru tanıdıktan sonra kullanmaya başlamak. Reflekslerimizi bir araca doğru kumanda edecek şekilde geliştirmek, yani bol bol pratik yapmak. Bu pratiğin içinde aracı harekete geçirme doğru zamanda doğru şekilde durdurabilme, sağa ve sola dönüş yaparken direksiyonu doğru el hareketleriyle çevirme araca yön verebilme, yokuşlarda durup tekrar harekete geçebilme gibi pratik çalışmalar yapılmakta.

Yolları Tanıma

Trafiğin az olduğu yol kesimlerinde şerit tanıma aracı şerit içinde tutabilme, doğrusal ilerleme, bakış tekniği geliştirme, görme algılama hissetme gibi uzuvların uyarılması ile birlikte vitesleri tanıyıp yönlerini öğrenme, yükseltme ve küçültme hareketlerini yapabilme becerilerinin kazandırılması çalışmaları ile sürücüyü trafikte araç kullanmaya alıştırmak.Bayan Direksiyon Hocası Deniz Erdoğan

Trafikte Direksiyon Dersi

Öğrencimiz ile trafiğe çıkma: Buradaki amaç trafikte diğer araç kullanıcıları ile trafik kurallarına uyarak hiç kimsenin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokmadan alıştırma yapmak. Tüm yol çeşitlerinde tek yönlü yollarda, iki yönlü yollarda, bölünmüş yollarda, virajlı yollarda, dar yollarda, ara sokaklarda, kavşak yaklaşımlarında, kavşaklarda, tünellerde, dağlık yol kesimlerinde, oto yollarda, güvenli sürüş tecrübesi kazanmak, kişinin yaşayarak, ölçme değerlendirme ve muhakeme yeteneğini geliştirmek.

Aracı Park Etmek

trafikte bayandan direksiyon dersiTrafikte araç kullanmayı tam öğrendikten sonra ulaştığımız her noktada aracımızı doğru konuşlandırmakta çok önemli. Aracımızı park ederken dikkat etmemiz gereken bir takım kurallar zinciri vardır. Aracımızı güvenli bir park yerine bırakmak ve başkalarının giriş ve çıkışını asla engellememek gerekir. Aynı zamanda trafik kuralları gereği araçların park edilmemesi gereken park yasağı olan yerlere de bırakılmaması gerekir. Aracımız arızalansa bile diğerlerini tehlikeye düşürmeyecek şekilde çözüm üreterek gerekirse çevredekilerden yardım alarak aracımızı mutlaka uygun ve güvenli bir noktaya almak gereklidir.

Sürücü bu eğitim bölümünde tüm park yöntemlerini teknik ve pratik olarak öğrenir. Aracını her ulaştığı noktada doğru şekilde konuşlandırır hale gelir. Artık onun için trafikte, otoparkta, geri yada ileri park yapmak hiç sorun değildir.

Sayın sürücü adayları ehliyeti olup ta direksiyon dersi alacaklar sözlerimizi sakın yabana atmayın.

Dualar eder insan, iyi bir eğitim almak için, Mutlu olmak ister her dersin bitiminde moral ister motive ister iyi yorumlar güzel sözler duymak ister direksiyon hocasından. Siz varsanız biz varız öğretmeye huzur ve güven içinde olmanıza çok şükür bin şükür binlerce sürücü yetiştirdik yarınların güven içinde olması için ve çocuklarımıza güvenli yarınlar bırakmak için. Aklın yolu bir düşüncelerimiz bir daha iyi gelecek aydınlık yarınlar güvenli trafik ortamı oluşturmak için. Vedalar yok artık araba kullanmamıza engel olacak dağlar denizler, engel olamaz insanda öğrenme isteği olduğu sürece. Ömürlük sürücüler yetiştiriyoruz ömürlük trafik için. Artık bahar sizsiniz gelecek sizsiniz umut sizsiniz sizi örnek alacaklar için. Dualar eder insan bir daha trafikte kazalar yaşanmaması için arkada acılı yürekler bırakılmaması için yeter artık bu kadar trafiğe kurban verdiğimiz haydi artık aklın yolu bir bilgi ile yeneceğiz trafik canavarı denilen o katili.

Sahte Adres Kullananlara DİKKAT!!!!!!

 • Siz bizi boşuna başkalarının yazdığı sahte adreslerde aramayın bizi onların yerine koymayın.
 • Onların sahte vaatlerine kanmayın,
 • Sakın ola ki ders alıp kandırılmayın,
 • Sonra hüsrana uğrar üzülürsünüz.
 • Siz onların yoluna gitmeyin onların yolu başka zamanız ve paranız önemli sonuçta.
 • Anlatılanlara bakıyoruz da geçmişte kötü tecrübeler yaşayanlar var sonuçta.
 • Ucuz eğitim alacağız diye gittiğiniz yerler dürüst değiller,
 • Her işte olduğu gibi kandırıp dolandırıyorlar.
 • Yazık değil mi günah değil mi umutlarınızın yıkılmasına,
 • İnsanlar hakkındaki düşüncelerinizin değişmesine.
 • Pirim vermeyin ucuz ders vereceğiz sizi sürücü yapacağız diyen insanlıktan nasibini almamış hayal satıcılarına.

Güvenli Yol Sürüş Uzmanınız İsmail Yula

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=168" id="ctl00">
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=168" id="ctl00">