Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 71 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Sevgi Tosun (26.10.2017)
  İnternette uzun bir araştırmadan sonra İsmail hocamı buldum. Bebeğim olduğu için aracı korkusuz ve en güvenilir şekilde kullanmam ilk şartımdı. Ders başladı ve ben trafikte gidiyorum. İnanamadım. İsmail hocam öyle sakinki size yıllardır araba kullanıyormuşsunuz hissini, güvenini veriyor. Eğer can kulağıyla dinlerseniz engin bilgileri ile size araba kullanmanın hiç zor olmadığını, korkularınızın yersiz olduğunu açıkça gösterecektir. İşin özeti İsmail hocam sizin yolda güvenle, sorunsuz ve keyifle süreceğiniz bir eğitim verecek. Park etmek mi, geri gitmek mi hiç dert etmeyin onunda sırrını verecek. İsmail hocam çok teşekkür ederim. Şimdiden keyifli sürüşler :)
 • Nurel Azaklı (23.10.2017)
  9 yıllık ehliyetim vardı fakat özellikle Istanbul trafiginde araba kullanmaya çekiniyordum. Ismail hocanın verdigi kaliteli eğitim ve bilgilerle tecrübem ve kendime güvenim arttı. Uzman Eğitimciler Sürücü Kursu ve Ismail hocama cok tesekkur ediyorum, hatta arac kullandigi halde parketme sorunu yasayan herkes 1 derste bu sorununu cozebilir kesinlikle tavsiye ederim, cok tesekkur ediyorum
 • Yıldız Yüce Cosgun (22.10.2017)
  Deniz hocama emeği için kocaman tesekkür ediyorum.Sabrı ve verdiği ince taktiklerle otoparkta yatan aracımı sayesinde keyifle kullanmaya başladım.özellikle trafik kurallarının ihlal edilmemesi için gösterdiği hassaslık için ayrıca minnettarım.Nezaketiniz ve emeğiniz için teşekkürler Deniz hocam...
 • GÜZİN GÜNAY (17.10.2017)
  İstanbul trafiğinde araç kullanımıyla ilgili 11 yıllık kaygı ve korkularımı İsmail Hoca ile tanıştığımda yendim. Yılların deneyimli hocasının verdiği analitik bilgi ve motivasyonla 6 dersin sonunda artık keyifli bir şekilde kendime güvenerek aracımı kullanabiliyorum. Burdan başka arkadaşlara da tavsiyem kesinlikle doğru yerdesiniz, hayallerinizi korkuya kaptırmayın. Teşekkürler İsmail Hocam.
 • Cansu Kılınç (1.10.2017)
  Ben yaklaşık 11 yıl önce ehliyet alıp ondan sonra hiç araba kullanmadım. İstanbul trafiğinden de çok korkuyordum.Deniz hoca ile çalıştım ve aslında o kadar da korkulacak bir şey olmadığını gördüm. İlk derste asla trafiğe çıkamam ve kullanamam zannediyordum ama her derste farklı bir şey öğrenip kendime güvenim geldi.Her şey için çok teşekkür ederim.
 • Aslı (28.9.2017)
  İsmail Hocam Araç kullanmayı hem teknik yönüyle hem de açıklayıcı ifadelerle öğretiyor. Öğrenmek istiyorsanız kesinlikle İsmail Hoca'dan öğrenmelisiniz. İyi bir öğretici kendisi ve baştan itibaren rahatlatıcı ve eğitici ifadelerle çok yardımcı oluyor. Kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
 • Aysu Karasu (25.9.2017)
  Değerli Ismaıl hocam benim yorumum farklı olsun istedim. Üç kelimeyle babacan bilgisiyle yol gösteren sakinligiyle rahatlatan. Sizden cok sey öğrendim. Eğitimin ne denli önemli olduğunu ve sayenizde aracımı cok rahat kullaniyorum. Saygıyla selamlıyor teşekkür ediyorum.
 • Ayşenur Tüfekçi (14.9.2017)
  Yorumlara bakarak ben de İsmail hoca dan ders aldım. İnanın ki bu kadar kolay öğrendiğime ben de inanamadım. 2 haftadır da gayet güvenli şekilde arabamı kullanıyorum. E İsmail hocaya teşekkür etmemek yorum yapmamak hiç olur mu. Bende buradan bir kez daha teşekkür etmek kendisini araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkese tavsiye etmek istedim.
 • Aydan Demiroglu (5.9.2017)
  Bir çok web sayfalarını gezdim bir çok kişiyi de aradım fakat Ismail hoca beni ikna etti. Iyiki de etmiş kendisinden 5 gün direksiyon eğitimi aldım. Gerçekten bu kadar kısa sürede öğreneceğimi zannetmezdim. Çok teşekkür ederim ismail hoca siz daha nice öğrenciler yetistirirsiniz benim gibi.
 • Selin Demir (4.9.2017)
  Tek kelimeyle mükemmel eğitim aldım. Park teknikleri harika. Kesinlikle İsmail hoca diyorum ilk defa hiç duymadığım bir çok teknik bilgi öğrendim. Aracımı her tip trafikte hiç korkmadan ve büyük bir keyifle kullanıyorum. Teşekkürler İsmail öğretmenim, hiç şüpheniz olmasın kesinlikle tavsiyem İsmail Hoca...
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son