Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 73 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Esin Songül (26.3.2017)
  Çok değerli İsmail Hocam bir eğitim bu kadar mı mükemmel anlatılır. Sevgili hocam verdiğiniz o değerli bilgiler ömür boyu kulağıma küpe olacak iyi ki eğitimimi sizden almışım. İlk uzun yolculuğumu Ankara ya yaptım. İhtiyacı olan herkesin yolu sizinle kesişmesi dileği ile tekrar tekrar çok teşekkür ederim.
 • Bala Aytaç (18.3.2017)
  Çok değerli Hocam İsmail Bey ile bugün trafik dersimizi tamamladık. Sayesinde artık güvenli bir şekilde trafikte yol alabiliyorum. Hayati önemi olan bu eğitimi doğru yerde almaktan çok mutluyum. Umarım ihtiyacı olan herkesin yolu sizinle kesişir. Ben herkese tavsiye ediyorum. Emeğinize sağlık Hocam saygılarımla
 • Binnur Y. (30.12.2016)
  Trafiğe çıkabilmek özellikle de bayanlar için öncelikle kendine güven işi diye düşünüyorum.Sevgili Deniz Hocam sayesinde de bu güveni çok kısa zamanda kazandım. Heyecanımı kısa sürede yenmemi ve kendime güvenmemi sağladığı, gözümde büyüttüğüm araba kullanmanın park etmenin hiç de zor olmadığını keyifli anlatımıyla öğrettiği için çok teşekkür ediyorum ve ders almanızı ertelemeden herkese tavsiye ediyorum.
 • Yağmur Özdemir (3.12.2016)
  Teşekkür. Çok değerli İsmail Hocam emeğinize çok teşekkür ederim. Sayenizde trafikte aracımı kullanabiliyorum. Biraz geç yazdım maruz görün direksiyon dersi almak isteyenlere kesinlikle sizi tavsiye ediyorum. Nice sürücüler yetiştirmeniz dileği ile hoşçakalın..
 • Esin Güneş (15.9.2016)
  Çok değerli Direksiyon Geliştirme Merkezi ailesi 2016 yılında sizinle tanıştım ve inanın hayatım değişti. Bir ilaç firmasına mümessil olarak işe başlamam araba kullanmama bağlıydı. Sizden aldığım direksiyon dersi sayesinde araba kullanmayı öğrendim hepinize özelliklede değerli bilgilerinden dolayı İsmail hocaya müteşekkirim. Çok ama çok teşekkürler.
 • Ebru altuntaş (29.4.2016)
  Deniz hocam sayesinde 6 saatlik Çalışma sonunda kendi arabamla trafiğe çıktım bana vermiş olduğu özgüven için çok teşekkür ederim
 • Begüm (21.3.2016)
  Hocam sizden ders almak muhteşem keyifli ve ayrıcalıktı. Bir bayan olarak hiçbir zaman çok iyi araç kullanamayacağıma bilindik genel yorumlardan dolayı bende kendimi inandırmıştım ancak sizinle yapmış olduğumuz dersler sonrasında engin tecrübeleriniz ve saygılı sabırlı tavırlarınız ile bırakın korkuyu içimde inanılmaz bir keyif ile bir an önce kendi aracımı alıp kullanmak için heves ediyorum. Tekrar çok teşekkür ediyorum.
 • serdar yazıcı (24.2.2016)
  Hocam sizden ders almak inanın büyük bir ayrıcalıktı.Sizden ders aldıktan sonra trafiğe çıkma güvenim arttı. Artık her aracı kullanabilirim gözüyle bakıyorum.Hayat kurtaran bilgileriniz.Trafiğin bir canavar değil iyi anlaşıldığında eğlenceli hale de gelebileceğini bana gösterdiniz.Cana yakın tavrınız ve sıkılmadan sabırla anlatımlarınız için çok teşekkürler.İnşallah kendi tanıdıklarımıda size yönlendireceğim.Onlarında bu hayat kurtaran bilgilerle ve samimiyetinizle trafik ve sürüş korkularını sayenizde yeneceklerine inanıyorum saygılar Hocam kolay gelsin
 • Medine çimendere (13.2.2016)
  Değerli Eyüp hocam öncelikle acemi oldugum icin tırafiye çıktığımızda gerekse sınıfta çözdügümüz testlerde yaptıgım hatalara ramen sizin hic gocunmadan samimi azminize sabrınıza çok teşekkür ederim araba kullanmyı hernekadar heves ettiysem içimdeki korku heyecan panik oldugu için birtürlü kendime güvenip şöför koltuğuna oturmamıştım ve asla araba kullanamam diye düşünüyordum sizin verdiyiniz dersler bilgiler tırafiye çıkma öz güvenimi kazandırdınız uzman sürücü kursuna başladım sıcak ortam hepsi birbirinden degerli hocalarımı tanıma fırsatım oldu Eyüp hocam gösterdiginiz fedakarlığa ve emeginize sonsuz teşekkürler iyiki uzman sürücü kursuna başladım ve iyikii sizleri tanıdım ALLAH size sağlık huzur uzun ömürler versin saglılarımla Eyüp hocam
 • merve bal (11.2.2016)
  Samimiyeti sabri serinkanliligi ile daha önce şoför koltuğuna dahi oturmamış olmama rağmen iki ders sonunda büyük ölçüde araba kullanabilmemi sağlayıp yaptığım hic bir hatada moral bozmadan karşısındakini daha cok motive ederek öğretmeye devam eden EYUP hocam gerçekten harika bir insansiniz.. yaptırdığıniz keyifli dersler için çok teşekkürler:)
İlk Geri ... 6 7 8 İleri Son