Geri dön

Uzun yıllardır var olan ehliyetim bir işe yaramayınca, babadan ve eşten de yeterince destek alamayınca bir yakınımın da tavsiyesiyle kursu direksiyon geliştirme merkezinden almaya karar verdim. Şu an sadece 3 ders bitti ve kendi arabamla Taksim e gelebildim. Dersler devam edecek ama zorluklarıyla manüel i bana öğretmeye çalışan, müziğiyle eğlencesiyle dersleri harika gerçekleştiren hocam 'a çook teşekkür ederim.


Ece YÜCELER 05323145676

Ben başında kurs almayı pek hoş görmüyordum kendi kendime yada ailemden biri ile ögrenirdim diye düşünüyordum ama öyle olmuyormuş. Cidden benim için çok faydalı oldu. Hocamın da çok sabırlı ve soğuk kanlı oluşu direksiyonun başına geçince öz güvenimin oluşunu sağladı. Derslerimizin gerisi zaten anlatılmaz eğlenceliydi hem eğlendim hem öğrendim denir ya aynen öyleydi. Başta tüm hocalarıma sonra bu kursa çok teşekkürlerimi iletiyorum :)


Umut Günay Öztoprak 05383958558

10 saatlik paket bir eğitim aldım. Hocama kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım. Tüm dersler oldukça eğlenceli geçti. Hatalarımı sabırla düzeltti. Uygulamalı eğitimlerde öğretmen faktörü çok önemlidir, kendinizi rahat hissetmezseniz kolay kolay bir yere varamazsınız. Çok başarılı geçen kursun ardından trafiğe çıkmaya hazırım. Elbette Uzman Eğitmenler Sürücü Kursunu da öğretmenimi de tavsiye edeceğim. Her şey için tekrar teşekkürler... Başarılarınızın devamını dilerim..


Sibel Çevik Gürsu (05063372866)

Direksiyon başında kala kalan ben, SUNA öğretmenim sayesinde trafikte gezer oldum... Emeğimize sabrınıza ve cesaretlendirme nize binlerce teşekkür ederim:) artık ben de trafikteyim ben yaptıysam herkes yapabilir değil mi? İnanın sizinle başardım! Sevgilerle


Yağmur İNAN

İlk dersim Dolma bahçe Sarayının önünden Ortaköy-Bebek- Arnavut köy'e kadar uzandı. Direksiyon başına geçtiğimde trafiğin stresine dayanamam derken bir anda kendimi eve götürürken buldum. Hiç bu kadar rahat ve kolay araç kullanacağımı düşünmemiştim. 7 dersin sonunda trafik kurdu olup çıktım. Şimdi hiç endişe duymadan trafiğe kendi aracımla çıkabiliyorum. Bu güveni sağlayan Suna hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Esra Özcan

Son derece işini seven bir bayandı Deniz hanım sizinle çok yol kat ettim güler yüzünüz için sabrınız icın çok teşekkür ederim

İlhan ŞENGÜL


İBRAHİM HOCAM, DAHA İLK GÜNDEN DURUŞU, KENDİNDEN EMİN TAVIRLARI, TECRÜBESİ VE SAKİNLİĞİYLE BANA GÜVEN VEREREK TRAFİĞİN İÇİNE SOKUP ARAÇ KULLANMAYI YAPABİLECEĞİMİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. GELİRKEN ACABA DİYE DÜŞÜNÜRKEN ŞİMDİ İYİ Kİ DİYORUM VE SİZİ ŞİDDETLE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. ÇOK TEŞEKKÜRLER....


Tuğçe Burçak baş Matematik Öğretmeni

İlk günden benim gibi sadece ehliyeti olup hiçbir deneyimi ve cesareti olmayan birine arabayı teslim edip İstanbul trafiğine sokan İbrahim hocama sonsuz teşekkürler.. Bugün 5. günümde arabayı park etmeyi, U dönüşü yapmayı öğrendim. Sayesinde ne arabadan ne de trafikten korkmuyorum. Her gün bir önceki güne göre ne kadar daha iyi olduğunu insan fark ediyor zaten. Ama İbrahim Hoca gibi cesaret veren, güvenen, sabırlı, anlayışlı bir hocadan ders almasaydım kesin ilk günden bırakırdım bu işi.

Hocam yan koltukta siz ve anlatımlarınız olmadan biraz zor olacak.. Emeğiniz ve sabrınız için çok teşekkürler..


Kadir Özden

İbrahim hocama çok tşk.ederim sabırla bana yardımcı oldu bugün trafikte bu kadar rahat geziyorsam onun sayesindedir...


DİLEK BAĞCI (05383094747)

MERHABA ADIM DİLEK BAĞCI 12 YILDIR EHLİYETİMİ KİMLİK OLARAK KULLANDIM LAKİN ADI GİBİ KENDİDE ENGİN OLAN ÖĞRETMENİM ENGİN YULA'YA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM RAHAT TETİKTE VE GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMİMDE Kİ CİDDİYETİNDE KISA SÜREDE KENDİMİ TRAFİKTE RAHATLIKLA ARACIMI KULLANIRKEN BULDUM BANA GÖSTERDİĞİNİZ SABIR İÇİN AYRICA MİNNETTARIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ENGİN ÖĞRETMENİM.


Mürüvvet Çiğdem KARADENİZ

Engin Hocam

Benim gibi panik atak birine sabır gösterdiği, en önemlisi güvendiği için çok teşekkür ederim. Gözünüz kapalı kendisine teslim olun, usta sürücüsünüz artık. Çok teşekkür ederim :), Engin Hocam.


Özlem ÖCAL

Ben ki yıllardır araba da sağ koltukta bile trafik korkusu yaşayan biri olarak Engin Hocayla 5 ders sonunda kendimi trafikte buldum. Başta cesareti, güveni, kontrolde olduğunu hissettirmeyerek kendime güven duymama katkısı, bir de ilk andan itibaren akan trafikte gidişim çok sıradan bir şeymiş gibi üstüne sohbet edecek kadar relax yaklaşımı ile inanılmaz kolay, fark etmeden şoför oldum. Teşekkür Ederim Engin Hocam.

Bana rağmen, hiç beklemediğim kadar çabuk bu sonuca ulaşmamızda; emeği, paylaştığı değerli bilgiler, anlayışı, sabrı, her daim güler yüzü için Engin Bey e sonsuz teşekkür ediyorum..


Esra GÜZELLER

İBRAHİM HOCAM; SİZE SABRINIZDAN VE ANLAYIŞINIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİRİYORUM. ASLINDA TEK BAŞIMA TRAFİĞE ÇIKMADAN SİZE YAZMAK İSTEMEDİM AMA MAZUR GÖRÜN SİZDEN BUGÜN 4.DERSİMİ ALDIM, İNANILMAYACAK ŞEKİLDE KENDİME GÜVENİM GELDİ BU İŞİN MUCİZE OLMADIĞINI GÖSTERDİNİZ. SAYENİZDE ARTIK TRAFİKTEYİM, SİZSİZ ÇOK ZOR OLACAK KOMUTLARINIZI ÇOK ARAYACAĞIM, YENİ BAŞLAYACAKLAR ADAYLAR ŞİDDETLE İBRAHİM HOCAYI ÖNERİYORUM. SABRI, ANLAYIŞI, SAYGISI, BİLGİSİ, DENEYİMİYLE NELER BAŞARACAĞINIZI ORTAYA ÇIKARIYOR,RAMPALAR,DAR SOKAKLAR YOĞUN TRAFİK HERŞEY SORUNSUZ VE ÇOK KOLAY GELİYOR.DİREKSİYONA GEÇEMEYENLER, KORKANLAR, YETERİNCE CESARETİ OLAMAYANLAR, CESARETİ KIRILANLAR DOĞRU ADRESTESİNİZ BUNA EMİN OLUN. GÜVENLE BAŞLAYIN BİR AN ÖNCE İNAN ŞU GEÇEN ZAMANIMA YAZIK EHLİYET ALALI 3 SENE OLDU BEN TRAFİĞE HİÇ ÇIKMAMIŞTIM TAKİ İBRAHİM HOCAYLA TANIŞANA KADAR. SONSUZ TEŞK EDİYORUM HERŞEY İÇİN ESEN KALIN HOCAM


Feride Özoğul

Ben 36 yaşından sonra düz vites araç kullanmak zorunda kaldım, ama bilmeyen biri olarak ibrahim hocaya teşekkür ederim. Sabır ve anlayışı sayesinde 5.günün sonunda trafiğe çıktım. Şu anda gerçekten seri bir şeiklde düz vites aracımı kullanıyorum, park edebiliyorum. Herkese tavsiyem şudur. Üst üste ders alın ara vermeden. Hem daha uygun rakam oluyor hemde trafiğe intibakta sorun yaşamıyorsunuz.


Sibel Yenidünya

İbrahim hocam,

Çok ama çok teşekkürler, sabrınız ve anlayışınız için. Dar sokaklar ve rampalar, yağışlı bir havada, kalabalık trafikte ilerlemek. Şimdi sağa gir komutlarınızla çıldırmak :D Çok sağ olun. Tüm panik olursam korkularımı aşmamı sağladınız. Trafiğe tek başıma çıkmadan bu mesajı yazmak istememiştim. Dün çıktım. Hem de karşıya geçtim, döndüm, Haliç civarlarında işlerim için dolaştım. Çok iyiydim, çoook :D Benimle gurur duyardınız. Tekrar tüm emek ve sabrınız için teşekkür ediyorum.


Ayşe Kopan

Merhaba hocam,15 senedir ehliyetim olmasına rağmen, bir türlü trafiğe çıkma cesaretini gösterememiştim. Bir arkadaşım sizin kurstan başka bir eğitmenden ders almıştı. Bana da sizi önerdiler, kendime güvenim yoktu ama öğrenmek zorunda olduğumu biliyordum. Sizin sabrınız, sakin ve sevecen tavrınız sayesinde kendime güvenim geldi. Şimdi trafiğe çıkıyorum, teşekkür ederim. Hoca'ya ihtiyacınız mı var lütfen Direksiyon geliştirme Merkezi hocalarıyla tanışın, haklı olduğumu göreceksiniz.. Sevgiler.


Nazlı Kartal

Sevgili Hocam, size bana gösterdiğiniz sabırdan ve ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum :) Sakinliğiniz takdiri hak ediyor. Sizden çok şey öğrendim. Keyifli bir 10 saat geçirdik. İnşallah sayenizde bende işime arabamla gidip gelebileceğim.

Bayan eğitmenle çalışmak isteyenlere Direksiyon Geliştirme Merkezinin bayan hocalarını tavsiye ediyorum.


GÜNAY ÇAPAN (5326630013)

HİÇ BİR ŞEY BİLMEMEME RAĞMEN ALDIĞIM BEŞ DERSTEN SONRA RAHATLIKLA TRAFİĞE ÇIKMAYA BAŞLADIM.İBRAHİM HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.


Süheyla Yolun (02126273099)

Sayın İsmail hoca size teşekkür ederim üç ders sonunda artık heyecanımı yendim rahatça trafiğe çıkabiliyorum artık bana gösterdiğiniz sabırdan dolayı size teşekkür ederim.ismail hocayada teşekkür ederim.sizi tavsiye ediyorum herkese...


Sevda TAVALİ İngilizce Öğrt.

Bir hafta önce Engin Hoca ile çalışmaya başladık ve üç gündür tek başıma trafikteyim. Çok keyifli geçti dersler ve direksiyon başında korkumu ve endişemi yenme mi sağladı Engin Hoca. Engin Hoca'ya verdiği güvenden, samimiyetinden ve en önemlisi sonsuz sabrından dolayı çoook teşekkür ederim. Engin Hocam, you're number one :)


Aysun Balcı Avkt

İsmail Hocam Eğitim ve Eğitimcilik Konusunda tek kelimeyle muhteşemsiniz. Fazla söze gerek yok bunu ancak sizden ders alanlar anlar. Çok hoca değiştirdim derdimin dermanı siz oldunuz. Allah size sağlık sıhhat versin inşallah daha nice öğrenciler yetiştirirsiniz. Emeğinize cok teşekkür ederim.


Melek İşinibilir Okyar - Üniv. Öğrtm Üyesi

Merhaba İsmail Hocam,

Size tekrar teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde artık işime arabamla korkmadan gidip geliyor, arabamı rahatlıkla park ediyorum.

Uzun zamandır ehliyetim olmasına rağmen kaza yaparım korkusuyla direksiyon başına geçmekten hep kaçtım. Zaten geçtiğim zamanlarda da ufak tefek kazalarım oldu.

Araba kullanmaktan hep korktum; ya kaza yaparsam, ya birisine çarparsam endişesi korkunçtu. Zaten araba sürerken ağzım kuruyor, ellerim terliyor kalbim deli deli atıyordu. Tüm bu endişeleri İsmail hoca sayesinde atlattım. Çok sakin ve kendinden emin bir şekilde ders anlatışı, verdiği teknik bilgiler inanılmaz. Benim gibi trafikten korkan herkese İsmail hocayı şiddetle tavsiye ediyorum. Sevgiler.


Arzu Ton 0542 310 27 19

Merhaba arkadaşlar bende buradan İsmail hocama teşekkür etmek istiyorum çok başarılı bir hoca derse başladığım andan itibaren ondan çok şey öğrendim onun sayesinde iki günden sonra trafiğe kendi aracımla çıktım bana verdiği emekten ve öğrettiklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Arkadaşlar eğer İsmail hocayla araba kullanmayı öğrenemezseniz; Başka kimseyle araç kullanmayı öğrenemezsiniz.


Hülya Kurun Gül 0532 208 68 48

Sevgili Özlem Hocam İlk önce sabrınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sizin bana günlerce dayandığınıza eşim yarım saat dayanamadı :) Daha ilk saniyede beni sürücü koltuğuna oturtup Yapabilirsin Hülya Hanım dediğinizde verdiğim tepkiyi unutamıyorum. Siz sadece bir öğretmen değil aynı zamanda bir yol arkadaşı oldunuz bana. Sizin sayenizde trafikte hiç bir korkum kalmadı; Hayatım boyunca araba kullanamayacağımı zannediyordum. Sayenizde bunu başardım. Artık işime arabamla gidip gelebiliyorum. Bu kadar keyifli ve profesyonel bir eğitimi sizinle yaşamak benim şansımdı açıkçası. TÜM EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...


DEVAMI

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=273" id="ctl00">