Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 90 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Özge GNS (28.12.2020)
  Öncelikle araba kullanmamı verdiği eğitimle sağlayan İsmail hocama teşekkür ediyorum. Etrafımda ki herkes olumsuz etkilerken İsmail hocam her derste başarabilirsin diyerek sürekli motive etti beni. Zaman zaman ümitsiz olsam da bu gün araç kullanıyorsam bu hocamın sayesin de oldu tabi ki. Belki bazılarına basit gelebilir ama araç kullanmayı öğrenirken eğitimcinin rolü çok büyük bunu anladım. Hocamı herkese tavsiye ederim...
 • Sema Diş (29.8.2020)
  2009 yılından bu yana ehliyetim var fakat hiç trafiğe çıkmışlığım yoktu. Hem korku hem özgüven eksikliği ile bu zamana kadar araç kullanamadım. İsmail hocayı bir arkadaşımızın şiddetle tavsiyesi üzerine bulduk. İsmail hoca sayesinde hem korkumu yendim hem de özgüvenimi geri kazandım. Sadece bir haftalık eğitim ile tek başıma trafiğe çıkabiliyorum artık. Her şey için çok teşekkürler. Siz bu işi biliyorsunuz👍🏻
 • Elif Koskan (9.8.2020)
  İsmail Hoca müthiş bir eğitmen, sürücü yan koltuğunda bile otururken stresten, korkudan titrerim, 20 yıl araç kullanamadım travmatik bir korkudan ama bugün, trafikte direksiyon salladım iki saat. O güveni ve profesyonelliği hissedince korkmuyorsunuz. Teşekkürler Hocam.
 • Deniz Dokur (20.7.2020)
  Ben sürücü kursunun sahibi olan İsmail Hocadan ders alma şansına sahip oldum ama eminim ki İsmail Hocanın yanında çalışan diğer hocalar da en az İsmail Hoca kadar profesyoneldir. Zira, 38 yıllık ömrümde işini bu kadar iyi yapan biriyle daha karşılaşmadım ki ben verdiği paranın karşılığını mutlaka arayan bir insanım. Uzmanlığı, yaklaşım tarzı, pratik yöntemleri ve nezaketi ile İsmail Hoca benim hem direksiyon hocam hem de abim oldu. Ne kadar heyecanlı veya bilgisiz de olsanız, sizi bir nakkaş gibi işleyip trafiğe hazır hale getiriyor. Bir sürüş eğitmeninde bulunması gereken en önemli özellik yani sakinlik kendisiyle fazlasıyla mevcut, adeta sinirleri alınmış bir insanla karşılacaksınız :) Ben temel sürüş eğitimini bitirdim, sırada uzun yol ve ileri sürüş teknikleri eğitimimiz var İsmail Hocamla :) Hiç düşünmeden ders alın, asla pişman olmayacaksınız! Yolunuz açık olsun!
 • Elanur zamur (15.7.2020)
  Direksiyon geliştirme merkezinden İsmail Hocadan yaklaşık 10 ders aldım. Kendi okuluma aracımla gidip gelebiliyorum. Her türlü park ve sürüş tekniklerini öğtendim. Hocamın engin bilgilerinden faydalandım. Emekleri için çok teşekkür ediyorum. Hocamı gönül rahatlığıyla herkese tavaiye ediyorum.
 • Mine V. (23.6.2020)
  İsmail YULA hocam gerçekten bu işin hakkını verem bir eğitmen. Daha önce direksiyon dersleri aldim ancak komut almak ve uygulamadan öte geçmedi. İsmail hocam bu işin tekniğini öğretiyor ve aracı algılamanıza, işin tekniğini öğrenip, nerede ne yapacağınıza kendinizin karar verebileceği bir donanıma ulaşmanıza yardımcı oluyor. Kendisine burdan da bir kez daha teşekkür ederim. Üzerimde emeği olan hocalarımdan biridir. Direksiyon dersi basite alinacak bir şey degil. İşin ehlinden ogrenmek gerekli. İsmail Yula hocamı tanıdığim herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
 • seden sarlak (25.2.2020)
  İsmail Hocam ile başladığımız dersler ile araba kullanma becerilerim çok gelişti, İsmail hoca her konuda yardımsever ve babacan tavrı ile kısa sürede güvenli sürüş sağayabilmem için beni yetiştirdi, teşekkürler.
 • Irem Simsek (24.2.2020)
  10 yıllık ehliyeti olup araba kullanmayı bilmeyen biri olarak İsmail Hoca’dan manuel için 6 ders aldım. Eğer ehliyeti kendileriyle alsaymışım çok rahat 10 yıldır araba kullanıyor olurdum çünkü hocam sağ olsun araba kullanmayı sevmekten öte bağımlısı oldum. İlk dersten itibaren nasıl keyif aldığımı anlatamam. Ehliyet aldığım yerde asla öğretmedikleri bilgiler öğrendim. Trafikte artık çok rahat kullanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum, bir ders deneyin ve göreceksiniz.
 • Aysu (23.2.2020)
  Sevgili İsmail Hocamın uzman tecrübesi, ifadeleri somutlaştırarak anlatımı ve kolayca formülize etmesi, serinkanlılığı, güler yüzü, sabrı ve belki de biz araba kullanmayanlardaki en eksik duygu olan öz güvenimizi yüreklendirmesi ve motive etmesi sayesinde yaklaşık 7 yıldır cepte duran ehliyet şimdi işlev görüyor! Sayesinde trafiğe rahatça çıkıyorum. Bir avukat olarak işlerimde oldukça gerekli olan araba kullanımını sağladığı için çok müteşekkirim. Herkese de yürekten tavsiye ederim.
 • Müge Taşdemir (27.12.2019)
  İsmail Hoca hem sakin güven veren tavrıyla hemde üstün öğretme yeteneğiyle herkese önerebileceğim bir hocadır. Her dersimizde sonsuz sabır ve yüreklendiren tavrıyla ve tüm bilgileri kendi has anlatımıyla en güzel en akılda kalıcı şekilde anlatımıyla bu işte nasıl profesyonel olunuru ispatlıyor kendisine çook çok teşekkür ederim. sayesinde en büyük fobimi yenip tek başıma trafiğe çıkabiliyorum.. iyiki diyorum yollarımız kesişmiş
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son