Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 108 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Gülden Demiroğlu (12.07.2019)
  Çok değerli İsmail Hocama sonsuz teşekkür ediyorum. ismini vermek istemiyorum ama bir bayan hocadan 4 gün ders aldım hep aynı şeyler sizin gibi anlatmadı öğretmeye çaba göstermedi bunu size anlattım ama belki bu yorumu okuyanlara uyarım olur. İsmail hocamdan 5 gün harika bilgilerle dolu eğitim aldım yaklaşık 1 aydır sorunsuz aracımı kullanıyorum. Kesinlikle tavsiyem İsmail hocadan yana. Çok ama çok teşekkür ediyorum Hocam.
 • Şenay Şimşek (22.02.2019)
  Sürücü adayının kaliteli bir eğitim alabilmesi için önce eksiklikleri tespit ederek bunları tamamlamayı prensip haline getiren Sayın İsmail Yula hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bilgiyi sürücü adayına aktarabilen eğitmenlerle çalışmaya başlamak çok önem arzettiğinden herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir Eğitim Merkezidir. Kesinlikle memnun kalacaksınız.
 • Semra Demirci (18.12.2018)
  İnternet araştırmalarım sonucunda keşfettim 2 günlük ders sonrasında artık işime ve heryere aracımla gidiyorum. Kesinlikle İsmail hoca diyorum.
 • Hatice TAVACI (13.12.2018)
  Merhaba İsmail Hocam,sizin öğrenciniz olmak benim en büyük şansımdı.Kesinlikle bu işin duayenisiniz bunu çok samimi söylüyorum.Arabamla baş başa kalınca sizden ne kadar çok şey öğrenmişim daha çok farkına vardım.Herkse gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim canım hocam.Kısacası nokta atış İsmail Hoca.3 hafta önce bitti derslerimiz ve ben hiç korkmadan hiç sorun yaşamadan arabamı kullanıyorum sayenizde.İyi ki varsınız Hocam.Emeğinize,yüreğinize sağlık.
 • Duygu Yılmaz (5.12.2018)
  Bir süredir direksiyon dersi alıp aracımı kullanayım diye araştırma yapıyordum. Önce bayan hoca olsun istedim. Bir bayan hocayla da anlaştım. Fakat ilk ders bir kabustu. Hoca elinde telefon benimle ilgilenmiyor bile... Tam bir fiyasko. Daha önce İsmail hoca hakkında yorumları okumuştum. Bir ders alırım duruma bakarım dedim. İyi ki de hocamı tanıyıp kendisinden ders almışım. Her şeyden önce işin mantığını anlatıyor su gibi araba kullanıyorsunuz. Sizi resmen trafikte şekillendiriyor. Bu gün arabamı kullanıyorsam bu İsmail hocamın sayesindedir. Kendisine bir kez daha sonsuz teşekkür ederim. Araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkese tek kelimeyle İsmail hoca derim. Benim görüşüm.
 • Nurtaç Şen (11.10.2018)
  Yakınımın tavsiyesi üzerine Deniz hanımla tanıştım. 2. dersin sonunda tek başıma işe gidip gelmemi sağlayan muhteşem hoca. Altın vuruş bilgiler verip hızlı öğrenmemi sağladığı için çok çok teşekkür ederim.
 • Melike Topal (9.08.2018)
  Googleda güzel yorumlar nedeniyle karar verdiğim bu kursta deniz hocayla karşılaşmak ayrı bir şans oldu benim için.. 10 yıl önce aldığım ve trafiğe çıkmadığım halde 3 dersten sonra kendi başıma istanbul be şehirlerarası trafiğe çıkabilecek duruma gelmek çok hoş.. Deniz hocamın özverili ve pratik eğitimi yanında kaygılarınızı anlayan ve buna yönelik de müdahalede bulunması çoğu eğiticide bulunmayan türden;) Şu anda trafikteyken sesi kulağımda “Nefes alın doktor hanım,Şeridini seç,bas bas bas;)” İyi ki varsınız..Hayat sizlerin sayesinde daha güzel:))
 • Uğur G. (12.07.2018)
  3 Yıl önce ehliyetimi almıştım fakat endişelerimden dolayı kullanmıyordum. 10 gün önce Doğan Hoca ile derse başlayıp 6 günde 5 ders yaptık. Sizdeki güveni öyle bir ortaya çıkarıyor ki trafik endişeniz kalmamakla beraber araba kullanmaktan keyif almaya başlıyorsunuz. Üstelik haftasonu Istanbul'da anadolu yakasından avrupa yakasına gezmedik yer bırakmadım. Sabrınız, sohbetiniz ve güleryüzünüz için teşekkürler hocam:)
 • Ceren Arat (11.07.2018)
  Yaklaşık 3 ay önce İsmail hocadan aldığım dersler sayesinde keyifle araba sürmenin tadına varıyorum. İşini zevkle yapan, hikayelerle anlatan, öğretirken düşündüren, pratik yaptırarak rahatlatan, araba kullanmanın inceliklerini en detaylı şekilde paylaşan İsmail hocama çok ama çok teşekkür ederim. Özellikle İstanbul trafiği için İsmail hocam gibi hocalara çok ihtiyacımız var. çok sevgiler, selamlar.
 • ali (9.07.2018)
  Doğan hocam her şey için teşekkür ederim sıra kendi arabamı kullanmaya geldi :))
İlk Geri 1 2 3 4 5  ... İleri Son