Geri dön name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=295" id="ctl00">

Eğitim Neden Gerekli

LÜTFEN DİKKAT! Çünkü İnternet üzerinde bir çok Web sitesi yaptırmış Özel direksiyon dersi siteleri var. Fakat bir cok kişi bireysel ferdi ve onaysız olarak çalışmakta; Yani araçları şahsi ve onaysız, araçlarının kapılarında yazıları ruhsatlarında sürücü eğitim aracı ibaresi yok. Ayrıca bir firmaları da yok. Araçların ruhsatlarında aracın eğitim aracı olduğuna dair hiç bir ibare onay yok. Bu onayı trafik tescil bürosu MEB işbirliği ile verir. Bir denetim esnasında pedallı araç onaysız olarak yakalandığında eğitim alanda eğitim verende suçlu duruma düşer ve cezai müeyyide uygulanır.

Ayrıca eğitim için bir ücret ödüyorsunuz karşılığında Lütfen Faturanızı İsteyin. Bilgilerinize..

Şehir trafiğinde araç eğitimi şakaya gelmez, Uzman İşidir! Araba kullanmayı bilenden değil, araba kullanmayı öğretmeyi bilen yetkili uzman öğreticilerden ders almalısınız... Unutmayın ne sizin ne de diğer insanların yedek bir hayatı yok !!!

Biz tecrübemize ve referanslarımıza güveniyoruz.

Daha fazla bilgi için bizi arayın...0212 217 29 11 - 0532 512 17 72

Direksiyon Geliştirme Merkezi Tescilli Marka.

öğretmenlerimizUnutmayın! Siz sürücü koltuğundayken hem kendi hayatınız, hemde trafikte ki diğerlerinin ve sevdiklerinizin hayatları, sizlere emanettir.

Muhtemelen alacağınız özel ders ile sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalmasına yardımcı olacaksınız. Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak sizleri trafik konusunda ve araç konusunda sizleri bilgilendirerek, kaza yapmanızı engelleyecek size deneyim ve tecrübe kazandıracak ve trafikteki yerinizi almanızı sağlayacağız. Eğitim Kurumu olarak önceliğimiz size sunulan hizmeti en kaliteli, en çağdaş, en profesyonel şekilde vermekk olacaktır.

Çoğu insan kendi kendine araç kullanmaya çalışmakta ve tabi ki kullanım bilgilerinin eksikliğinden dolayı çoğu kez başarısız olmakta, İstanbul trafiğinde kaza olasılığı çok yüksek olduğundan bunların önüne kişisel bilgi ve becerisiyle geçememekte. Bu yüzden trafikte kaza riskini en aza indirmek için İstanbul trafiğinde, profesyonelce araç kullanabilmek profesyonel öğretmenlerimizle sizlere profesyonel eğitimler vererek olacaktır. Eğer yeni bir araç almaya karar verdiyseniz çevrenizden bir takım tepkiler alabilirsiniz. Size bir takım söylemlerde bulunanlar olacaktır. Yeni araç neden aldın? Nasıl olsa kaza yaparsın. Yeni bir araçta, araç kullanmayı öğrenmek çok riskli ve tehlikeli olur. Bir takım kişiler İstanbul' da kimse kurala uymaz, aldığın arabaya illaki çarparlar gibi söylemlerde bulunabilir.

acemi sürücüÖzellikle otobüs, taksi, minibüs ve kamyon sürücüleri sizi trafikte hiçe sayabilirler, gibi söylemlerdir bunlar. Tabi ki tüm sürücüler gibi sizde trafikte saygısız, bencil, adeta bir trafik terörü yaratılmış ortam içinde zor durumlar yaşayacaksınız. Ama size söz verdiğimiz gibi bütün bunları profesyonel bir eğitim ile yenebilirsiniz. İstanbul gibi büyük şehirlerde özel eğitim almadan araba kullanmak hem zor, hemde tehlikeli bir spordur.

Çoğu insanın, özellikle bayanların araçları olduğu halde okula, alışverişe, çocuklarını dışarıya çıkarma gibi çoğu durumda araç kullanmayı bilmedikleri için taksiye ihtiyaç duydukları görülür. Bu tür durumlarda araç kullanmayı bilen ev hanesinin bir ferdinin kendilerine gitmek istedikleri yere götürmesini isterler. Bizim gibi eğitim merkezlerinden haberleri olmadığından araç kullanmayı nasıl öğreneceklerini bilemezler. Oysa güvenle eğitim alabileceğiniz Direksiyon Geliştirme Merkezi personeli hizmetinizdedir.

bayan sürücüÇoğu ehliyet sahibi insanlar, yeni bir iş başvurusunda bulunurlar. Araç kullanmayı bilmedikleri halde, sorulan sorulara araç kullanmayı biliyorum derler ve kısa sürede araç kullanmayı çözebilmek için bir arayış içine girerler. Tabi piyasada bu işin yetkisini almamış, bir çok araç kullanmayı öğretiyorum diyen insanlara rastlarlar. Sakın ha sakın bu tür insanlara güvenmeyin sözlerine itibar etmeyin. Süslü web siteleri yaptırmış ve içlerini süslü yalanlarla doldurmuş bu insanların tuzaklarına düşmeyin.Birçok web sitesi yaptırmış kişi nereden cesaret alıyorlarsa İstanbul da olmayan adresleri yerimiz şu adreste bu adreste diye yazmışlar oysa ki böyle bir adres yok. Sırf para kazanma hırsıyla sizlerin hayatıyla da oynamaktalar. Onlar farkında değil ama siz ders alacak sevgili arkadaşlarım sizler farkında olun ve böylelerine prim vermeyin. Bu durumda yapılacak en doğru hareket eğitim alınacak kurumun yerini gidip görmek ve firma yetkilileriyle bizzat durumunuzu konuşup, durumunuza acil olarak bir çözüm üretmek olacaktır.